Kredia - půjčka před výplatou

Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?

Vlastní tělo na prodej? Zní to možná hrůzostrašně, legálně ale můžeme některé části těla opravdu zpeněžit. Které to jsou?

Krev a plasma

Darování krve není placené, stojí a padá na dobročinnosti. Dárce dostane malé občerstvení, je omluven z práce, může využít úlevu na daních a někdy i slevu na očkování. Krevní plasma je už o něco „výhodnější“. Soukromé firmy za jeden odběr nabízejí 400 až 500 Kč. Doporučuje se s dalším odběrem počkat alespoň 14 dní, ale chodit můžete každý týden. To už je ale s ohledem na zdraví na pováženou.

Vajíčka a spermie

Pro mnoho párů jsou darované spermie či vajíčka jedinou šancí na to, stát se rodiči dítěte, které bude alespoň částečně biologicky „jejich“. V dárcovství se v ČR udržuje anonymita, o dárci se pár dozví pouze některé údaje ohledně vzhledu. Na „černém trhu“ jsou sice možnosti širší a můžete si přijít na více peněz, hrozí ale právní nebo etické potíže.

Spermie

V centru asistované reprodukce může muž za jednu „várku“ spermií získat přibližně 1000 až 1500 Kč. Podmínky nejsou zase tak náročné: dobrý zdravotní stav, minimálně středoškolské vzdělání, věk 18 až 35 let, průměrná inteligence i vzhled. Důležité je především kvalitní sperma, této podmínce vyhoví jen asi čtvrtina dárců. Ze zákona může jeden dárce oplodnit maximálně deset budoucích matek.

Vajíčka

Co se týká darování vajíček, podmínky jsou podobné, ovšem pro ženu je celý proces náročnější. Finanční kompenzace se pohybuje ve výši až 25 000 Kč. Darovat vajíčka může zdravá žena ve věku 18 až 33 let, s ukončeným minimálně středoškolským vzděláním, s normálním nálezem genetického vyšetření, negativním výsledkem na pohlavně přenosné choroby, netrpící Leidenskou mutací. Také nesmí užívat drogy. Proces darování obnáší kromě konzultací tak různá vyšetření a testy. Naplánuje se stimulační cyklus, během kterého se tělo připravuje na odběr vajíček. Po hormonální stimulaci vaječníků následuje odběr vajíček punkcí vaječníků v celkové anestezii.

Vlasy

Ostříhané vlasy se dají prodat. Musí být ale zdravé, nebarvené, mít určitou délku a některé barvy jsou upřednostňovány. Dá se ale říct, že zdravé středoevropské vlasy jsou mnohem více ceněné než ty asijské. Mnoho firem přijímá vlasy i poštou.

Mateřské mléko

Mateřské mléko vykupují mléčné banky. Výkupní cena za litr se pohybuje v řádu stokorun, obchody čile prosperují i na vlastní pěst na internetu.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Žádejte rychlou půjčku bez doložení příjmu - opravdu se Vás nebudeme ptát, kolik vyděláváte.


půjčku do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.