Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Krátkodobá půjčka na účet

4. 8. 2014

S Krátkodobou půjčkou na účet můžete rychle a efektivně vyřešit svou nepříznivou finanční situaci. Je také vhodným řešením tehdy, když vám banka odmítne půjčit. Tato půjčka je určena k okamžitému využití.

Při sjednání Krátkodobé půjčky na účet po vás nebude vyžadován doklad o příjmu. Proto se nemusíte obávat odmítnutí, když máte nulový nebo příliš nízký příjem. Tuto půjčku získáte i tehdy, když nemáte žádného ručitele a v minulosti jste se dostali do registru dlužníků.

Sjednejte si půjčku

Jakmile o finanční prostředky zažádáte prostřednictvím online formuláře, začnou se jimi zabývat úvěroví pracovníci vámi vybrané společnosti a do 24 hodin vás informují, zda vám půjčka byla schválena. Poté nebrání nic tomu, aby vám peníze byly odeslány na účet. Abyste peníze dostali co nejdříve, odešle je nebankovní společnost ze stejné banky, u které máte účet. Nejpozději své finance obdržíte druhý den.

Peníze na cokoliv

Nebankovní společnosti obvykle v rámci malých půjček do výplaty půjčují částky do 5 000 Kč se splatností do 30 dnů. Krátkodobá půjčka na účet se proto hodí pro překlenutí finančních problémů před výplatou, nebo když potřebujete rychle něco zaplatit. Může se jednat o platbu za složenky, na kterou Vám už nezbyly peníze, zaplacení nutné opravy auta, pračky apod. Nedoporučuje se brát si půjčku na splacení jiné půjčky.

Včasné splacení

Je důležité, abyste půjčku splatili do řádného termínu, jinak se vystavujete finančnímu postihu a uzavře se před vámi možnost získat při opakované žádosti vyšší částku. Pokud se dostanete do problémů se splácením, snažte se s věřitelskou společností komunikovat a domluvit se s nimi na splátkovém kalendáři.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčce na cokoliv si přečtete na Maxi-Půjčky.cz

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.