Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Kredia půjčka - až 10000 před výplatou

13. 6. 2015

Mezi malými rychlými půjčky do výplaty zaujímá půjčka Kredia pevné místo a do dnešního dne pomohla již tisícům a tisícům spokojených klientů. Podívejme se, kolik si s Kredia půjčkou můžeme vypůjčit a jaké jsou další parametry této SMS půjčky.

Napoprvé 1000 Kč, pak až 10000 Kč

I když je částka, kterou si lze půjčit, pro prvožadatele omezena na 1000 Kč, pokud první půjčku řádně splatíte a budete žádat podruhé, potřetí, počtvrté atd., částka se Vám bude navyšovat vždy o 1000 Kč až do výše 10000 Kč. Splatnost Kredia půjčky je 15, 22 nebo 30 dní s tím, že v případě problémů se splácením je možné prodloužení o dalších 10 dní nebo rozdělení splátky na 3 části.

I pro lidi bez příjmu

Půjčka Kredia je bez nutnosti dokládat Vaše příjmy - je tedy určena i pro nezaměstnané, ženy na MD, důchodce nebo ji lze využít jako studentskou půjčku, není ovšem určena pro žadatele se záznamem v registru dlužníků. Pokud jste tedy měli v minulosti problémy se splácením jiných půjček, budete se muset obrátit jinam.

Registrační formulář

Při první žádosti je potřeba vyplnit elektronický formulář, na základě něhož Vám přijde smlouva o půjčce s potvrzovacím kódem. Po ověření potvrzovacího kódu Vám již bude poslána požadovaná částka. Při dalších žádostech již registraci vyplňovat nemusíte a budete moci požádat o půjčku přímo, a to i přes Váš mobilní telefon prostřednictvím SMS nebo telefonicky na čísle, které najdete na stránkách kredia.cz

Co dělat v případě prodlení se splátkou

Je nutno podotknout, že pokud byste se dostali do prodlení se splácením půjčky, bude Váš dluh předán inkasní společnosti. Pokud tedy v průběhu trvání půjčky zjistíte, že nebudete schopni včas zaplatit, využijte možnosti prodloužení splatnosti nebo konktaktujte zavčasu inkasní společnost (kontakt je na stránkách kredia.cz).


Náš Tip: Hledáte někoho blízkého, s kým si budete rozumět a s kým Vám bude dobře? Vyzkoušejte novou seznamku eDarling - seznamku pro Náročné. Recenzi na seznamku eDarling.cz najdete zde.SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčkách pro studenty si přečtete zde.

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.