Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Půjčky před výplatou - co to vlastně je

7. 10. 2013

Někdy se může stát, že do výplaty zbývá ještě pár dní a vás přitom zaskočí nečekané výdaje, které zatočí s rodinným rozpočtem. Jakmile nemáte rezervy, je zle. Kde vzít tak rychle peníze, pokud si nemůžete nebo nechcete půjčovat od nikoho z vašeho okolí? Řešením může být krátkodobá půjčka před výplatou, doména nebankovních společností.

Co jsou to vlastně ty půjčky před výplatou

Půjčka před výplatou je rychlá a jednoduchá. Pomůže vám vyřešit urgentní situace. Různé společnosti nabízejí i různé varianty, podle výše půjčky i doby splácení. Dokonce mohou být zdarma, jedná se ale jen o první půjčku u několika vybraných společností, další už bývají zpoplatněny.

Obecně můžete získat až několik tisíc korun se splatností do jednoho měsíce. Splácí se v jedné splátce, která zahrnuje půjčená částku plus poplatek.

V čem spočívá žádost o půjčku před výplatou?

Tyto SMS půjčky vyžadují vyplnění krátkého online formuláře, někdy dokonce stačí komunikace SMS zprávou nebo telefonický hovor. Většina společností neprověřuje registry dlužníků ani po vás nechtějí potvrzení o pravidelném příjmu, ale podmínky se mohou lišit. V dotazníku vyplníte svou totožnost, zažádáte o konkrétní částku a zvolíte termín, do kterého půjčku splatíte. Do několika minut se dozvíte, zda žádost byla schválena a brzy můžete mít peníze na svém bankovním účtu. Někdy to trvá pár minut, jindy několik hodin a občas i den nebo dva.

Snadné peníze na účtu do několika minut

U SMS půjčky nemusíte složitě vyplňovat, jaký je její účel, nebo jak ji hodláte splatit. Také nemusíte shánět ručitele, podepisovat směnku nebo zastavovat majetek. Pokud nechcete použít bankovní účet, existuje možnost nechat peníze proplatit složenkou. Doba doručení peněz ale stoupá na 2 až 3 dny.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.