Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Půjčky pro studenty

5. 11. 2014

Doba studia může být finančně náročná jako jakékoliv jiné období v životě. Rodiče mají svých nákladů až dost a zletilé dítě, nebo už vlastně dospělec by už také rád spravoval svůj vlastní rozpočet a přispíval na domácnost. V domě studia však toto není vůbec snadné, jelikož první věc, které se často student věnuje je studium, které mu zabírá možná více času, než když by chodil do běžné práce.

V práci zaměstnanec stráví cca 8,5 hodiny např. od 7:00 do 15:30. Student má ve svém programu třeba i odpolední vyučování s okénky a i s nutným samostudiem se tento čas může protahovat až do večera.

Řešení chybějících financí mimo sezónu brigád

Na nějaké časově náročnější zaměstnání tedy nezbývá čas. Možná jsou třeba brigády o letních, zimních prázdninách avšak peníze vydělané za tato krátká období se ztratí jako nic. Není pak divu, že student potřebuje na financování svých nezbytných výdajů získat studentskou půjčku. Studentská půjčka - například Studentská půjčka u České spořitelny - může být výhodnější než běžné půjčky a také často bývá rozložená na delší období. Zájemce z řad studentů se může také setkat s půjčkou, kdy peníze začíná splácet až po skončení studia.

Znamená to tedy, že po skončení statutu studenta musí začít pracovat jak mourovatý a platit dluhy vytvořené ze studentských let. Každá forma a banka má trochu jiné podmínky pro studentské půjčky, proto by se měl zájemce informovat pečlivě na stránkách dané banky či nebankovní firmy.

České spořitelny jako spolehlivý a vyhledávaný poskytovatel

Mnoho studentů využívá služby České spořitelny, tato velká česká banka umožňuje takřka bezplatné konto i dětem od 8 do 15 let. Následuje účet pro studenty od 15 do 30 let. Tato konta jsou finančně zvýhodněná a studentská půjčka Česká spořitelna může být poskytnuta zájemcům, kteří dosáhli věku 18ti let.


SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčkách pro studenty si přečtete zde.

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.