Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Půjčky od soukromých osob ihned

24. 5. 2015

Mít po ruce dostatečnou hotovost je někdy problém. Když jste vyčerpali všechny možnosti v bance a kreditní karta už nic nevydá, není často kam se obrátit. Půjčit si na několik týdnů nemůžete, protože potřebujete delší čas na splácení a třeba se vám ani nelíbí podmínky nebo úrok.

Proto jsou tady půjčky od soukromých osob ještě dnes. Ty vám zajistí prostředky vždy a bez zbytečných formalit.


Lepší domluva

Vždy je dobré mít jako partnera přímo vlastníka finanční hotovosti. Přímo se tak můžete domlouvat s tím, kdo o půjčení rozhoduje. V bankách jsou vždy stanovena pravidla a výjimky nikdo nemá rád. Stejně tak mají různé nebankovní společnosti svoje představy o půjčení peněz a poskytují tak standardní služby, které vám nevyhovují. U hotovostních půjček od soukromých osob ještě dnes takové podmínky nenajdeme - naopak - tyto půjčky jsou velice pestré a flexibilní. Musíte si jen sami uvědomit, co od nich očekáváte.

Kolik a na jak dlouho

S takovou otázkou se často nesetkáte, když chcete rychlé peníze bez záruk a zajištění. Většinou se musíte podřídit výši půjčené částky, délce splácení a pevně stanovenému poplatku. Naopak hotovostní půjčky od soukromých osob jsou zcela smluvním vztahem. Proto se právě na částku a délku splácení každý, kdo peníze poskytuje, zeptá. Můžete si totiž vzít 3000 Kč stejně jako 30000 a nikdo se ani nepodiví. A dokonce můžete mít financování také formou podílu na zisku.

Podmínky půjčky

S půjčkami od soukromých osob "ještě dnes" se tedy nepojí žádná pevně stanovená pravidla a podmínky se dají měnit během jednání. Podstatou je vzájemná dohoda, která spočívá nejen ve stanovení výše půjčky, ale v době a způsobu vracení peněz. Půjčku na rok nemusíte splácet po týdnech nebo měsících, ale třeba s úrokem až na konci celého období. Stejně tak nemusíte mít přesně stanovené splátky, ale jen jejich rozmezí. To vám dává možnost přizpůsobit půjčku sobě a nikoliv tomu, kdo peníze poskytl.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčkách pro studenty si přečtete na webu Maxi-Půjčky.cz.

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.