Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Internetové půjčky do 10 minut

21. 11. 2013

Každý z nás již jistě zažil urgentní potřebu rychlého získání peněz. Právě proto jsou tu půjčky online do 10 minut na účet, díky kterým budete mít peníze velmi rychle. Jejich provozovatelé se zaručují, že schválení spolu s odesláním kýžené částky probíhá do 10 minut od požádání o půjčku.

Výhody půjčky na směnku

Největší výhoda půjček na směnku je jejich snadná vymahatelnost. Jestliže se mezi dvěma stranami objeví jakýkoliv konflikt, tak je snadné směnku uplatnit. Majitel směnky pouze zajde na soud nebo rozhodčí řízení, doloží originální směnku, a do 3 dnů je nutné uhradit směnečnou částku a náklady soudního řízení. Pro žadatele už tolik výhod půjčka na směnku nepřináší. Je sice pravda, že je snadno dostupná pro široké masy lidí a že často věřitel za svým klientem přijede se směnkou až domů, ale tato dostupnost je právě vykoupena onou jednoduchou a bleskovou vymahatelností.

O tu lze žádat velmi jednoduše. Stačí vyplnit online formulář, kam zadáte kontaktní email, telefonní číslo a bankovní účet. Dále je třeba, abyste byli zletilí. Pro ověření registrace je nutné zaplatit poplatek v hodnotě 1 Kč.

Na co si dát pozor

Ačkoliv podmínky takových půjček působí velmi lákavě, je zde hned několik úskalí, na která je třeba dát si pozor.

Je pravdou, že první půjčka je zdarma a ve srovnání s bankami je její vyřízení doslova bleskové. Můžete si půjčit 5 až 20 tisíc. Doba splatnosti je různá. Je však nutné splatit půjčku do 31 dnů. V opačném případě by bylo možné dostat se do finančních problémů.

Na druhé straně je možné si při první půjčce půjčit pouze 5000 a za předpokladu, že spolehlivě splácíte zažádat o půjčku do výše až 20 000 Kč. Ty však zpravidla podléhají velmi vysoké sazbě vzhledem k povaze půjčky.

Mějte na paměti, že se jedná o krátkodobou půjčku, která v žádném případě není vhodná pro dlouhodobé financování. Půjčujte si jen tehdy, kdy víte, že takovou půjčku budete schopni včas splatit. V žádném případě nedoporučujeme půjčovat si na splacení jiné pohledávky.

U koho si půjčit

Na českém trhu se nachází nejedna společnost, která nabídne takové půjčky. Je tedy třeba vybírat velmi pečlivě.

První z půjček, kterou zmíníme, bude Kredito24. Zde je možné půjčit si až 15 000 Kč a splatit lze do 30 dnů. Dalším možností je Unipůjčka. Zde si půjčíte maximálně 4 500 Kč. Splatit ji lze do 30 dnů. Posledním členem z našeho výčtu je půjčka, která se nazývá Hot Půjčka. Ta nabízí možnost půjčit si až 150 000 bez udání důvodu, zde jsou podmínky ale o něco složitější, a tak je dobré se jimi takzvaně prokousat. Hot Půjčka nabídne možnost splatnosti do 84 dnů.Náš tip: Zapamatujte si tyto důležité zásady, jak se nedostat do exekuce: Mějte přehled o svých půjčkách a jiných závazcích, vše řešte včas v souladu se splátkovými kalendáři. Při problémech komunikujte s věřiteli, neschovávejte se. Půjčovat si na zaplácnutí jiné půjčky není řešení. Při vážných problémech se raději poohlédněte po vhodné nabídce konsolidace závazků.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.