Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Půjčka pro OSVČ a podnikatele

11. 5. 2024

Podnikatelé mají často starosti s financováním svých záměrů nebo s osobní půjčkou. Pro banku bývá rozhodující daňový základ a když je nízký, tak úvěr neposkytne. Přitom platit daně se musejí, ale není třeba to přehánět. Ve skutečnosti mohou být příjmy mnohem vyšší, ale není možné je bance prokázat.

Podnikatelská půjčka

Být OSVČ a tedy osobou samostatně výdělečně činnou, mnohdy nezaručuje korektní a solidní jednání při žádosti o úvěr. Pro mnohé finanční instituce je zaměstnanec mnohem větší jistotou, která je ovšem fiktivní.

Nezaměstnaných je hodně, ale přesto dostávají podnikatelé půjčky mnohem hůř, i když nemají žádné podnikatelské problémy. Půjčka pro OSVČ je zaměřená a poskytuje prostředky každému podnikateli. A někdy dokonce i bez nutnosti předložení daňového přiznání.

Větší částky

Půjčka pro živnostníky počítá také s tím, že výše prostředků pro podnikatele by měla být řádově větší než u fyzické osoby. K podnikání jsou potřeba různé investice do nástrojů, nářadí, aut, pozemků, nájmů a nemovitostí. Půjčka pro OSVČ je tedy nastavena tak, aby půjčovala od tisíce korun až po statisíce. Odpovídá také úrokově možnostem podnikatele a jeho marži. Výše úroků ani RPSN nejsou vysoké a sjednání půjčky je snadné.

Poskytnutí půjčky

Jednoduchá a přehledná půjčka pro začínající podnikatele a OSVČ se sjednává online nebo osobně. Mnohé půjčky nevyžadují ručení a mají rychlou dobu schválení. Podnikatel je většinou schopen poskytnout zajištění movitým nebo nemovitým majetkem, ale ani to se vždy nevyžaduje. Jen zajištění může snížit úrok o několik procent. Půjčka pro osoby samostatně výdělečně činné - OSVČ - se nepůjčuje na krátkou dobu, ale na několik let. Může se splatit předčasně nebo naopak prolongovat.

Účelová půjčka

Pokud OSVČ potřebuje půjčku na konkrétní účel, je půjčení ještě jednodušší a levnější. Obrat se nezkoumá a nebankovní společnost proplatí rovnou faktury nebo stvrzenky. Půjčka pro OSVČ tak proplatí majetek, zásoby nebo investiční zařízení. Objem účelové půjčky není omezen a záleží jen na vlastním propočtu rentability podnikání. Půjčte si výhodně a buďte úspěšní s dostatkem finančních prostředků.


Finanční plánování pro mladé
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Investiční stříbro, investiční zlato
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Online půjčka do 10 minut
Výhody XS Půjčky
Půjčka Kredia


Více informací o online půjčkách pro studenty si přečtete zde.

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2024 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.