Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Konsolidace půjček u České spořitelny

21. 4. 2014

Chcete mít v pořádku všechny finanční problémy, které vás trápí? Využijte skvělé nabídky České spořitelny. Zaplatí za vás vaše dluhy a nahradí je novou výhodnou půjčkou. Stačí jen dojít na nejbližší pobočku a zanedlouho můžete přestat platit zbytečné vysoké a náročné splátky jiných půjček.

Právo na vrácení půjčky

Každý má právo předčasně splatit svůj závazek. Některé banky sice zavedly sankce za takové jednání, ale většina umožňuje zbavení se jakéhokoliv úvěru. Dokonce některé finanční instituce tuto službu nikterak nezpoplatňují. Můžete tedy jít a vrátit, co jste si půjčili. Že na to nemáte? Konsolidace půjček Česká spořitelna to vyřeší za vás.

Řešení zdarma

Samozřejmě se závazky musejí plnit a nic není zadarmo. Splacení starých dluhů se však může vyplatit. Proč splácet vysoký úrok, když můžete mít půjčku za jednu z nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu? Stejně tak drahé mohou být kreditní karty, spotřebitelské úvěry nebo vyčerpané kontokorenty. Konsolidace půjček u ČS však mezi dluhy nedělá rozdílu. Vám půjčí na splacení starých dluhů a přitom nabídne mnohem lepší produkt.

Získejte lepší podmínky

Sloučení půjček znamená lepší podmínky pro jakékoliv finanční závazky. Na jejich druhu nezáleží. Bývají totiž krajně nevýhodné jednak výší úroku, ale také dobou splácení a hodnotou splátek. Daleko lepší je jeden úvěr, který splatíte podle svých možností a současné situace. V době, kdy jste si brali půjčky byla třeba vyšší úroková sazba nebo jste měli větší plat.

Přizpůsobit se žadateli

Půjčka by měla vyhovovat především dlužníkovi. Jen tak se zaručí její návratnost. Se starými půjčkami ale mnohdy nejde nic dělat. Nejdou prodloužit, o snížení úroku nikdo ani neuvažuje a bylo by potřeba ke splacení delší časové období. Česká spořitelna v rámci produktu Konsolidace půjček proto raději tyto dluhy vyplatí a vám dá úvěr nový, který vám bude plně vyhovovat. Vezměte si levnou půjčku na dobu 1 – 7 let a plaťte ty nejnižší náklady, které na finančním trhu existují.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčkách na cokoliv si přečtete na Maxi-Půjčky.cz

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.