Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Jaké má výhody XS Půjčka?

4. 1. 2014

XS půjčka je věrná svému jménu. Jde o malou nebankovní půjčku, přesně takovou, která je v dnešní době tak oblíbená. Nebankovní společnosti se neustále snaží přijít s nějakými novými nápady a zvýhodňovat podmínky, protože popularita těchto půjček mezi lidmi roste a trh se musí nějak vyvíjet.

Proto společnost Provident představila svou XS půjčku se splatností až 3 měsíce, na rozdíl od běžných 30 dnů.

Sympatická cena této půjčky

Poplatky za půjčky od nebankovních společností jsou obecně dosti vysoké. Platí se za rychlost vyřízení i za riziko, které společnost podstupuje tím, že půjčí téměř každému.

U XS půjčky se přehnaně vysokých poplatků bát nemusíte. Zdarma sice není, ale výše půjčky je velmi přijatelná. Půjčit si můžete od 2 000 do 15 000 Kč.

Proces schválení XS půjčky

Výsledek o schválení se dozvíte bez čekání a od zažádání po obdržení peněz neuplyne více než 24 hodin. Stačí vyplnit online formulář a vyčkat na telefonát, během kterého se domluvíte s pracovníkem společnosti na dalším postupu. Peníze obdržíte nejen ve všední den, ale i o víkendu. Vybrat si můžete variantu hotovosti nebo výplaty na bankovní účet. Co se týče splácení, můžete si vybrat variantu tří měsíčních splátek nebo dvanácti týdenních.

Kdo získá tento mikroúvěr?

Pro získání XS půjčky nemusíte shánět ručitele ani dokládat příjem. Nekontrolují se dokonce ani registry dlužníků. Co se týče úspěšnosti schválení, XS půjčku obdrží přibližně polovina žadatelů. Možná se vám to nezdá mnoho, ale přesto jde o velmi zajímavý produkt, protože na trhu chybí nebankovní půjčky s garantovaným tříměsíčním splátkovým obdobím (většina běžných SMS půjček má splatnost do 30 dnů).

Průhledné a férové podmínky

Nejsou zde žádné skryté poplatky, podmínky jsou zcela průhledné. Půjčka v hotovosti je dražší než vyplacení peněz na účet, někomu nicméně tato varianta může vyhovovat více. Na splacení peněz máte u XS půjčky více času než u běžných nebankovních půjček, takže nebývá nutné muset dobu splatnosti zbytečně prodlužovat.


SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.