Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Kredia - půjčka před výplatou

Jak jednoduše získáte soukromou půjčku na směnku

7. 12. 2014

Na internetu i mimo něj lze dnes snadno získat soukromou půjčku na směnku ihned. Pojďme se podívat, co taková směnka obnáší a na její výhody i nevýhody.

Výhody půjčky na směnku

Největší výhoda půjček na směnku je jejich snadná vymahatelnost. Jestliže se mezi dvěma stranami objeví jakýkoliv konflikt, tak je snadné směnku uplatnit. Majitel směnky pouze zajde na soud nebo rozhodčí řízení, doloží originální směnku, a do 3 dnů je nutné uhradit směnečnou částku a náklady soudního řízení. Pro žadatele už tolik výhod půjčka na směnku nepřináší. Je sice pravda, že je snadno dostupná pro široké masy lidí a že často věřitel za svým klientem přijede se směnkou až domů, ale tato dostupnost je právě vykoupena onou jednoduchou a bleskovou vymahatelností.

Většinou není zapotřebí čistý registr dlužníků a bonita žadatele skoro nikdy prověřována není.

Nevýhody půjček na směnku

Hlavní nevýhody půjček na směnku jsou vyšší úrokové sazby a časté manipulace ve smlouvách, které podobné půjčky zabezpečují. Dejte zvláště pozor na pasáže psané malým písmem nebo známé hvězdičky „pod čarou“. V nejhorším případě by se vám mohlo stát, že v množství společností, které podobné úvěry poskytují, byste narazili na podvodníky.

Jak na půjčku na směnku od soukromé osoby?

Půjčku na směnku můžete také získat od soukromé osoby, ale tato varianta nepatří mezi nejbezpečnější. V případě, že se o podobný úvěr rozhodnete žádat, tak nezapomeňte člověka od kterého si směnku berete pořádně prověřit. Použijte zejména veřejně dostupné informace na internetu. Zadejte do vyhledávače jméno člověka a klíčová slova jako: bezpečnost, spolehlivost, kvalita + jméno konkrétního člověka. Nezapomeňte, že se v tomto odvětví pohybuje velké množství podvodníků a před finálním rozhodnutím se nezapomeňte ujistit o správnosti vaší volby.

Volte raději SMS půjčku

Hledáte-li půjčku bez formalit - tedy bez doložení příjmů a bez registrů - volte raději některou ze SMS půjček bez příjmu a registru. Ty jsou pod větším dohledem ze strany státu a rizika u nich nejsou tak vysoká.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Více informací o online půjčkách na cokoliv si přečtěte na Maxi-Půjčky.cz

Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.


Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.