Důležité: Text byl sepsán v době uveřejnění článku. Informace již nemusejí zcela odpovídat realitě. Berte, prosíme, web spíše jako referenční.

Odkazy na další stránky

10. 9. 2014

Na této stránce jsme se pokusili Vám přinést odkazy na zajímavé weby týkající se témat, která by Vás mohla také zajímat. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, napište nám na e-mail uvedený na stránce Kontakt. Váš podnět rádi zhodnotíme a zapracujeme.

Půjčky poskytovány nebankovními společnostmi

Pokud Vám banka z jakýchkoliv důvodů půjčku neposkytne, můžete se kdykoliv obrátit na některou z nebankovních institucí a požádat o nebankovní půjčku. Většina nebankovních společností umožňuje požádat o nebankovní půjčku online prostřednictvím internetového formuláře. Podobnou cestou můžete zpravidla požádat i o nebankovní konsolidaci půjček bez registru.


Náš Tip: Chcete si pořídit ojetý vůz, ale nemáte potřebnou hotovost? Na finančním trhu existuje například výhodná půjčka 40000, kterou je možné použít například na nákup auta. S touto půjčkou doplníte své úspory a pořídíte si třeba vozidlo o třídu vyšší, než jste původně zamýšleli.


Pro většinu nebankovních společností je samozřejmé, že jejich půjčky jsou bez poplatků předem, jak se můžete dočíst například zde. Pokud nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete prokázat, jsou tady pro Vás nebankovní půjčky bez příjmu. Pokud navíc máte záznam v registru dlužníků, žádejte tzv. půjčku bez příjmu a registru. Každopádně před tím, než si vezmete jakoukoliv půjčku, důkladně si prostudujte smlouvuvzor smlouvy o půjčce je dostupný na internetu.


Nabídka brigád pro studenty v Brně

Studujete vysokou školu v Brně a hledáte brigádu? Nabídka brigád pro studenty v Brně je poměrně bohatá. V jihomoravské metropoli působí řada agentur, které se nabídkou práce pro studenty zabývají. Nabídky brigád jsou například v oblasti pomocných prací ve stavebnictví, výpomoci ve skladu, pomocných manipulačních prací. Pokud se u práce nechtete příliš zapotit, můžete si vybrat například předvádění prodejního zboží nebo vyplňování dotazníků.


Finanční trh s půjčkami

Finanční trh půjček lze rozdělit na několik oblastí. Velkou část tvoří bankovní půjčky – tedy půjčky od bankovních institucí. Dále jsou zde nebankovní půjčky – ty můžeme dále rozdělit na půjčky od nebankovních institucí a tzv. soukromé půjčky.

Podle jiného rozdělení dělíme trh půjček na půjčky na účet a na hotovostní půjčky. Zejména na trhu nebankovních půjček je nutná obezřetnost – je třeba dávat si pozor na podvodné půjčky. Více informací se můžeme dozvědět na stránkách trh-pujcek-online.cz.


Okamžité půjčky ihned

Rychlé půjčky se na trhu půjček označují jako půjčky ihned. Půjček ihned je celá řada, půjčky do jednoho dne od nebankovních institucí můžeme najít pod názvem nebankovní půjčky do 24 hodin.

Typem extrémně rychlé půjčky je půjčka do hodiny – ta je zpravidla poskytována pouze soukromými investory a některými nebankovními společnostmi. Ti, kteří potřebují peníze ihned a v hotovosti, mohou požádat o rychlou půjčku ihned na ruku. Pokud má někdo záznam v registru dlužníků, je zde pro něj rychlá půjčka bez registru, případně rychlá půjčky bez registru ihned jako blesková varianta stejné půjčky.

Nebankovní instituce poskytují také půjčky lidem s nízkými příjmy – příkladem může být půjčka pro ženy na md


Rychlé půjčky na ruku

Někdy potřebujeme mít k dispozici peníze opravdu rychle a nemůžeme čekat, než se peníze převedou z jednoho účtu na druhý. Pro tyto případy tady jsou půjčky na ruku ihned. Z podobného soudku je taky takzvaná okamžitá půjčka – také v tomto případě dostaneme peníze ihned a v hotovosti.

Dalším příkladem rychlých nebankovních půjček jsou rychlé půjčky do hodiny nebo rychlá půjčky do 24 hodin.

Klienti se záznamem v registru dlužníků mohou využít nebankovní půjčky bez registru. pokud máte více půjček, chcete je sloučit do jedné a tím pádem platit méně ale přitom nemáte nikoho, kdo by Vám ručil, využijte konsolidace půjček bez ručení


Půjčky určené pro ženy

Půjček a úvěrů je dnes nepřeberné množství, a tak se nelze divit, že část půjček je určena přímo pro ženy. A jak se liší půjčka pro ženy od jiných půjček? Především – půjčka pro ženy je snadná – tedy dá se vyřídit jednoduše a pohodlně. Ženy také vítají, když půjčka nezatíží rodinný rozpočet na příliš dlouhou dobu, proto je typická půjčka pro ženy také krátkodobá.

Ženy si potřebují vše promyslet v klidu domova a proto upřednostňují online půjčky bez osobních kontaktů – tedy půjčky, které se dají vyřídit přes internet pomocí online formuláře. Jak se pozná nejvýhodnější půjčka pro ženy se můžete dočíst například zde. Specifickým druhem půjčky pro ženy je pak půjčka pro ženy na MD.Náš tip: Více rad a tipů týkající se dostupných půjček pro občany ČR nad 18 let se dozvíte na webu Maxi-Půjčky.cz.
SMS půjčka ihned na bankovním účtu
Jak je to se zdravotním pojištěním absolventů?
Co z vlastního těla můžeme legálně zpeněžit?
Myslet na důchod začněte již dnes
Výhody XS Půjčky
Jak co nejvíce ušetřit za pohonné hmoty
V čem spočívá půjčka před výplatou
Jak jednoduše získat půjčku na směnku
Krátkodobé půjčky na účet
Konsolidace půjček - Česká spořitelna
Půjčky od soukromých osob ihned
Půjčka pro OSVČ
Studentská půjčka od České spořitelny
Klik půjčka online
Rychlá SMS půjčka
Investiční stříbro, investiční zlato
Půjčka Kredia
Online půjčka do 10 minut


Pokud si chcete půjčit, ale nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem, pomohou vám informace o rychlé půjčce bez doložení příjmu.

Chcete se dozvědět více o půjčce do 10000 Kč? Navštivte tyto stránky.


Půjčky pro studenty
© 2015 Studentská-půjčka-online.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.